-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Spiropali uron Pashkët: Nuk ka forcë më të madhe se dashuria njerëzore

Kryesoret

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentit, Elisa Spiropali, përmes një postimi në Facebook, ka uruar besimtarët e krishterë për Pashkët katolike.

“Zoti qoftë me ju dhe familjet tuaja”, shprehet Spiropalit, ndërsa thekson se nuk ka forcë më të madhe se dashuria njerëzore.

Postimi i ministres, Elisa Spiropali:

Pashka na jep besim e shpresë dhe na kujton se nuk ka dhimbje që nuk zbutet, nuk ka të keqe që nuk mposhtet, nuk ka errësirë që nuk zbardhet, nuk ka zinxhirë që nuk këputen, nuk ka forcë më të madhe se dashuria njerëzore.

Zoti qoftë me ju dhe me familjet tuaja! Gëzuar!

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit