-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Me pistoletë me vete, arrestohet 27-vjeçari në Tiranë

Kryesoret

Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës apasi i është kapur një pistoletë me vete.
I riu K.XH, banues në Tiranë u arrestua në kuadër të operacionit ‘Klienti’.

‘Gjatë kontrollit fizik të shtetasit 27-vjeçarit, shërbimet e Policisë i gjetën dhe sekuestruan, në cilësinë e provës materiale, një armë zjarri pistoletë, me krëhër e municion luftarak.’- njofton policia.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit