-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dimër në pranverë, dëborë në Theth

Kryesoret

Në Qarkun e Shkodrës temperaturat janë ulur ndjeshëm. Në lartësinë mbi 1000 metra mbi nivelin e detit, Bogë, Theth, Qafë Thore ka pasur reshje dëbore.

E gjithë Shqipëria është përfshirë nga një mot i paqëndrueshëm këtë javë me rrebeshe shiu dhe ulje temperaturash.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit