-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kryemadhi: Meta më sulmoi si politikane, jo si bashkëshorte!

Kryesoret

Ish-kryetarja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi foli për herë të parë për mediat pas sulmeve të vazhdueshme ditët e fundit nga bashkëshorti i saj Ilir Meta që theksoi se ka një tronditje të thellë të raporteve politike mes tyre. Këtë tha sot edhe Kryemadhi. Që sulmi ka qenë si politikane dhe jo si bashkëshorte.

Nuk më ka sulmuar asi bashkëshorte, por si politikane” tha ajo. E pyetur nëse do ta rivalizojë Metën në garën për President të Partisë së Lirisë, Kryemadhi kishte një kunj për bashkëshortin. “Unë kandidoj me mendime dhe jo me kandidatura“.

Në çdo fjalë që ka thënë Meta për kapjen e drejtësisë nga qeveria jam dakord. SPAK është vegël e Ramës dhe beteja jonë nuk është me SPAK” tha ajo.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit