-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

monika kryemadhi

Bedri Islami: Nga i morën Vila, pallate dhe toka? Haram u qoftë!

Gazeta Dita bëri të njohur investigimin e gazetarit Adriatik Doçi për pasurinë e ish presidentit Meta dhe familjes së tij. Disa të deklaruara, të...

Veliaj 8 orë në SPAK, Kryemadhi: Muri i madh i inceneratorëve u ça

Ish-kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar pasi Erion Veliaj është thirrur nga SPAK. Në reagim, Kryemadhi shprehet se ajo dhe ekipi i saj i...

Kryemadhi tregon votën pro Metës: Nuk jam tradhtare

Monika Kryemadhi tregon hapur votën e saj për Ilir Metën si president i kësaj partie. “Për të gjithë ata që thonë se jam tradhtare” tha...

LIVE-Kryemadhi-Metës: Mos bëj propagandë me fjalën nepotizëm

Deputetja e PL-së, Monika Kryemadhi ka bërë dy propozime në Konvetën e forcës politike për të fuqizuar rolin e gruas dhe konfliktin e interesit....

Largohet nga politika? Kryemadhi: Jam gladiatore me taka! Tre prioritetet e mia

Deputetja e Partisë së Lirisë ka shprehur keqardhjen për largimin e saj nga strukturat drejtuese, ka bërë dy propozimet dhe ka treguar prioritetet e...

Bedri Islami: Iliri, Monika, lufta për mbijetesë dhe fundi i turpshëm

Në të gjithë këto ditë, duke parë përplasjen mes çiftit Meta – Kryemadhi, me tensionet që për shfaq, grindjet, herë përballë njëri tjetrit, e...

Monika Kryemadhi: Kam raport të ngrirë bashkëshortor me Ilir Metën

Monika Kryemadhi foli për ngjarjet brenda Partisë së Lirisë, sulmet e Ilir Metës ndaj SPAK dhe raporti bashkëshortor me Ilir Metën, përtej ndarjes politike....

Kryemadhi: Meta më sulmoi si politikane, jo si bashkëshorte!

Ish-kryetarja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi foli për herë të parë për mediat pas sulmeve të vazhdueshme ditët e fundit nga bashkëshorti i...

‘Protagonizmi bosh, shërbimi më i mirë që mund ti bësh Ramës’! Kryemadhi e ka me Metën?

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka postuar një mesazh në rrjetet sociale menjëherë pas deklaratave të forta të bashkëshortit të saj, Ilir...

LIVE- Meta: Jam i pastër si kristali, nuk më kërcet fare për SPAK-un

A keni informacione që do të përfundoni në burg dhe a i trembeni idesë që mund të shpallni non grata dhe pse i trembeni...

Latest news

/5pyetjet.al