-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ledjoni zbulon kur është finalja e madhe e BBVIP! Si e pritën banorët?

Kryesoret

Mbrëmja e sotme e BBVIP ka nisur në një mënyrë të pazakontë. Me rastin e ditës së 100-të të këtij emisioni, banorët zhvilluan një ‘spektakël’ muzikor. Jo në ambientet e shtëpisë por në studio.

Ndër të tjera moderatori i emisionit Ledjon Liço zbuloi për banorët dhe audiencën se kur do të jetë finalja e madhe e spektaklit.

“Finalja do të jetë më 25 maj” ishin fjalët e tij. Një zbulim e cili la të ngrirë në fytyrë banorët. Këta të fundit deri më tani nuk kanë pasur informacion se kur do të ishte fundi i kësaj aventure, teksa zbuluan se duhet të vazhdojnë lojën dhe ‘betejën’ e tyre edhe për 1 muaj.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit