-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Iu gjet në banesë municion dhe armë, arrestohet 28-vjeçari në Poliçan

Kryesoret

Është arrestuar një 28 vjeçar në Poliçan pasi iu gjet municion, armë të ftohta, si dhe veshje dhe sende si të Policisë.

Në pranga është vendosur F. D., 28 vjeç, banues në fshatin Velabisht.

Nga kontrollet në automjetin dhe në banesën e tij, u gjetën dhe u sekuestruan në cilësinë e provës materiale, veshje dhe fenelina si të Policisë, 2 armë të ftohta (thikë dhe përforcues grushti), municion luftarak dhe një armë gjahu.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit