-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘Ta bllokojmë në Rinas’ Berisha: Mos ta lejojmë Veliajn të kthehet

Kryesoret

Gjatë tubimiut qytetar Berisha nga dritarja e shtëpisë paralajmëroi një tjetër protestë të opozitës.

Ish-kryeministri i ftoi të gjithë shqiptarët që të mos lejojnë kthimin e kryebashkiakut të Tiranës, Erion veliajt në vend  i cili sipas Berishës ndodhet në Holandë ku janë fshehur dhe bashkëpunëtorët e tjerë të aferës së inceneratorit.

“Erion Veliaj, sot nga Hanoveri shkon nesër në Holandë për të takuar hajdutët ku ka çuar paratë e inceneratorit. Askund në botë nuk do mund të kthehej në aeroport ky hajdut. Ndaj dhe betejë, betejë, betejë gjer në fitore. E premtja është dita e triumfit. Dita e fitores. Dita e ngadhënjimit. Dita e drejtësisë”, deklaroi Berisha.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit