-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Bashkia rrethohet nga gardhi metalik pak para nisjes së protestës

Kryesoret

Pak para nisjes së protestës e cila po thirret nga Aleanca për Teatrin dhe opozita në lidhje me dosjen “5D” forcat e policisë janë shtuar në zonë.

Pritet që dhe sot si në protestat paraardhëse të ketë përshkallëzim të situatës ndaj shumë efektivë janë mbledhur në terren.

Gjithashtu kësaj radhe bashkia është rrethuar dhe nga një gardh metalik ku do të vendosen kordonët e policisë.

Gjithashtu në rast se protesta përshkallëzon janë marrë masa duek vendosur dhe autobotë pranë bashkisë

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit