-sidi education-spot_img
22.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

VIDEO/Mes plumbave dhe me cigare në dorë, 40-vjeçari ngre ‘flamurin’ përballë RENEA-s

Kryesoret

Në videon e bërë publike nga Policia e Shtetit shihet momenti kur 40-vjeçari Aleks Marku, nga Lezha, është neutralizuar nga Forcat Speciale të RENEA-s, pas disa orë negociatash.

Terror në Durrës/ 40-vjeçari luftë me RENEA-n, mbante peng dy fëmijët e mitur

Ai po mbante peng dy fëmijët e tij të mitur, në një banesë me qira në Durrës, ndërsa ka bërë rezistencë për disa orë, madje duke qëlluar me armë drejt efektivëve.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit