-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Durres

Kavajë/ Një 42-vjeçar gjendet i pajetë në autostradë

Një 42-vjeçar është gjetur pa shenja jete në autostradën Kavajë-Durrës, në afërsi të Malit të Robit. Sipas informacioneve paraprake të policisë, dyshohet se 42-vjeçari është...

Aksidenti i frikshëm në Durrës/ 61-vjeçarja në gjendje të rëndë niset drejt Traumës

Policia ka dalë me një reagim zyrtar lidhur me aksidentin që u regjistrua mbrëmjen e kësaj të shtune në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka...

VIDEO/ Pamjet nga aksidenti i frikshëm në Durrës, 4 makina të ndara në copa

Janë publikuar pamjet nga aksidenti i frikshëm në Durrës mbrëmjen e sotme, ku katër makina përfunduan të bëra copash. Një përplase brutale e cila solli...

Basketboll/ Kërcet grushti mes lojtarëve të Teutës dhe Partizanit, ndërhyn policia

Episode dhune kanë përfshirë ndeshjen U-16 midis Teutës dhe Partizanit. Ngjarja ka ndodhur në Pallatin e Sportit “Ramazan Njala” në Durrës, Mësohet se sherri ka...

Dalin pamjet/ Momenti kur 29-vjeçari zbraz armën ndaj kushëririt (VIDEO)

Janë publikuar pamjet e plagosjes me armë zjarri të 24-vjeçarit mbrëmjen e djeshme në Durrës. Siç njofton policia i riu me inicialet E.B., është qëlluar...

Rrëmbeu nipin 3-vjeçar, gjykata nxjerr gjyshin nga qelia

Është liruar me vendim gjykate Rexhep Gjuni, gjyshi i cili disa javë më parë akuzohet se rrëmbeu nipin e tij 3-vjeçar në Durrës. Gjykata e...

Durrës, arrestohet shqiptari nga Kosova akuzohet për vrasje dhe vjedhje

Një shqiptar nga Kosova me iniciale Z.H., u arrestua në Durrës, pasi ishte i kërkuar ndërkombëtarisht nga autoritet në Bullgari. Ai ishte akuzuar për tentativë...

Plagosje me armë zjarri në Durrës

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit. Një 24-vjeçar i plagosur në këmbë me armë zjarri është...

RENEA i gjeti 3 milionë Euro në shtëpi, familja: I kemi fituar me pulat

Një sasi prej më shumë se 3 milion euro është sekuestruar në një nga lokalet e Fatmir Troplinit në Shkozet të Durrësit. RENEA, ka shkuar...

“Më sulmuan dashnorët e gruas”! Flet burri që mori ‘peng’ fëmijët në Durrës

“Më sulmuan dashnorët e gruas”! Kështu ka deklaruar në gjykatën e Durrësit, Aleks Marku babai që mbajti ‘peng’ fëmijët për disa orë dhe qëlloi...

Latest news

/5pyetjet.al