-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

arme zjarri

Qëllohen me dy plumba dy persona te “Bregu i Diellit”

Mbrëmjen e djeshme në lagjen “Bregu i diellit” në Prishtinë ka pasur të shtëna më armë zjarri, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur...

Thellohet bilanci, pas vrasjes së ekonomistit, qëllohet drejt pronarit

Rëndohet bilanci. Pas vrasjes në Kurbin raportohet edhe për një të plagosur. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Viktima është...

Vrasje me armë zjarri në “pikë të mëngjesit”!

Një person është vrarë me armë zjarri në Kurbin. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Viktima është 70-vjeç. Dyshohet se...

Vrasje me armë zjarri në Tropojë

Tropojë- Vrau aksidentalisht me armë zjarri, gjatë gjuetisë, një 20-vjeçar, Policia vë në pranga autorin e dyshuar. Mesditën e sotme, shërbimet e Komisariatit të Policisë...

22-vjeçari kapet me “presh në duar” në Tiranë

U kap në flagrancë, duke lëvizur i armatosur, vihet në pranga një 22-vjeçar në Tiranë. Sekuestrohen arma e zjarrit pistoletë me krëhër dhe municion...

Qëlloi me armë zjarri mbi fqinjin, kyçet brenda 50-vjeçari

Gjykata e Durrësit ka lënë arrest me burg për 50-vjeçarin Gentian Kuqi që qëlloi me armë zjarri mbi fqinjin e tij. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e...

Borxh, plumba dhe arratisje! Çfarë ndodhi në mesnatë?

Mosmarrëveshjet për borxh jo rrallëherë kanë shkaktuar konflikte, që kanë eskaluar në kanosje, gjuajtje me armë, përleshje e madje edhe tragjikisht. Kështu dyshohet se...

Kush qëlloi dhe kush u plagos? Si ndodhi ngjarja në Krujë

Zbardhen detaje të reja nga plagosja me armë zjarri në fshatin Bruz të Krujës. Nuk dihet ende identiteti i të plagosurit apo rrethanat e...

Dy të vdekur dhe tre plagosje! Si nisi saga e hakmarrjes Papa-Sadikaj-Kalemaj në Tiranë?

Tirana u trondit mbrëmë nga një atentat me armë zjarri. Një person u ndoq dhe u qëllua për t’u vrarë, por fatmirësisht shpëtoi me...

(EMRI) Një 22-vjeçar i vrarë me armë në Vlorë, policia ndjek “këmba këmbës” autorin

Një i ri ka mbetur i vrarë mbrëmjen e sotme pas disa të shtënave me armë zjarri në Vlorë. Raportohet se ngjarja ka ndodhur pranë...

Latest news

/5pyetjet.al