-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Marina feston ditëlindjen, Geti e surprizon me urimin e veçantë

Kryesoret

Marina Vjollca feston ditëlindjen dhe mbush 34 vjeçe.

Në këtë ditë të veçantë, moderatorja ka marrë shumë urime, ku natyrisht nuk kishte se si të mungonte ai i bashkëshortit, Getoar Selimi, i cili ka ndarë një foto të saj në Instagram.

“Ti më ndriçon jetën dhe unë jam përgjithmonë mirënjohës për ty. Gëzuar ditëlindjen partneres sime të bukur të jetës”!, shkruan ai në postim.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit