-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

marina vjollca

‘Je burri dhe babai më i mirë’, Marina uron Getoarin me fjalët më të ëmbla

Ditën e sotme Ghetto Geasy feston ditëlindjen. Reperi ka lindur në 3 korrik të vitit 1982 dhe sot mbush 42 vjeç. Mes urimeve të shumta nga...

Marina Vjollca kthehet në ekran, ja ku do e shohim

Pas përfudnimit të programit “Klanifornia” bashkëshorja e reperit Getoar Selimi nuk është parë më në ekran. Kampionati Europian është shumë afër dhe të gjithë...

Marina feston ditëlindjen, Geti e surprizon me urimin e veçantë

Marina Vjollca feston ditëlindjen dhe mbush 34 vjeçe. Në këtë ditë të veçantë, moderatorja ka marrë shumë urime, ku natyrisht nuk kishte se si të...

Jona Spahiu rrëfen fillimet në ekran: Mezi prisja të shihja Marinën dhe Luanën

Moderatorja Jona Spahiu herë pas here bisedon me ndjekësit nëpërmjet “Ask me a question” në Story, ndërsa së fundmi dikush i ka rikujtuar fillimet...

Ky ishte muaji më i keq për Marina Vjollcën dhe ka një arsye të fortë!

Moderatorja Marina Vjollca ka treguar më herët se ka pësuar një incident teksa ka djegur dorën me vaj duke gatuar. Për këtë moderatorja ka treguar...

FOTO/ Marina Vjollca pa dashje publikon imazhin e Marget

Moderatorja e njohur Marina Vjollca mbi 1 vit e gjysmë më parë është bërë nënë për herë të parë. Që nga ajo kohë moderatorja është kujdesur...

Publikoi foton me dorën e fashuar, Marina Vjollca flet për incidentin që i ndodhi

Moderatores Marina Vjollcës sot i ka ndodhur diçka e papritur teksa ka pësuar një incident dhe është shfaqur me duart e fashuara. Ajo tregoi dorën në...

Çfarë ndodhi? Marina Vjollca pëson lëndime në trup

Marina Vjollca do e mbajë mend verën e 2023-it, pasi nuk po shkon siç e kishte planifikuar. Moderatorja është lënduar në dorë, e për...

Rrëfimi tronditës si Getoar Selimit: 4-5 vite me tumor pa e ditur

Reperi i njohur, Getoar Selimi në një intervistë së fundmi ka rrëfyer për sëmundjen nga e cila mund ta humbte edhe zërin. Ai tha se...

Getoari i dedikon fjalë të ndjera vajzës së tij për 1 vjetorin

Reperi Getor Selimi prej një viti është babi i një vajze së bashku me prezantuesen Marina Vjollca. Ai së fundmi ka bërë një dedikim të...

Latest news

/5pyetjet.al