-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Krimi në Lushnje/ Fqinjët e pikëlluar: Vajza jetonte në Tiranë dhe…

Kryesoret

Disa dëshmi kanë ardhur nga fqinjët për krimin në Lushnje ku babai plagosi vajën dhe më pas veten. Sipas tyre kohët e fundit nuk kishin parë diçka të dyshimtë ndaj dhe ishin tronditur.

“Vajza punonte në Tiranë, kishte dy fëmijë, Djalë dhe vajzë. Ishte e divorcuar. Vajzën e ka 17-vjeçe, djalin më të vogël, 14. I njohim njerëz të mirë. Hymë e dalim si njerëz. Jemi prekur shumë. Nuk ngrihem dot se më dridhet trupi. Me ne rrinte më shumë.

Nuk kishte shfaqur shqetësime kohët e fundit. Nuk na kishte dhënë as përshtypjen më të vogël. Jetonte me të shoqen. Djemtë (2) i ka të ndarë, por me njërin jeton në një hyrje. Vajza vinte. Në Tiranë më duket se punon kameriere, por se dimë mirë”, thana fqinjët e familjes ku ndodhi ngjarja.

EMRAT/ Babai plagos vajzën dhe më pas vret veten, policia jep detaje

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit