-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Nis puna për finalen e Big Brother, Ledioni: Do të jetë e jashtëzakonshme

Kryesoret

Për një javë do të jetë finalja e madhe e “Big Brother Vip 3” ku mesa duket do jetë një super eveniment.

Kjo u bë e ditur nga moderatori Ledion Liço i cili ka treguar punimet e skenës.

‘Çfarë po ndërtohet? Një finale e jashtëzakonshme”

Kujtojmë se Françeska la mbrëmë garën për çmimin e madh të “Big Brother VIP”, ndërkohë që u shpallën pesë finalistët: Romeo Veshaj, Julian Deda, Egla Ceno, Heidi Baci dhe Meriton Mjekiqi.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit