-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#Krimi

Sa e lidhur është politika me krimin? Bregu: SPAK dekonspiroi ‘Dumanin’, dikush të bëhet shembull!

Teksa është pyetur nga gazetari Ilir Babaramo në ‘5 Pyetjet’, nëse politika është e lidhur me krimin, kolegu Sokol Bregu u shpreh se patjetër...

“Dridhen” kriminelët! 246 policë të rinj zbresin në terren

https://youtu.be/r9fwZtM3r9wNga dita e sotme 246 punonjës të rinj i janë shtuar sot trupës së Policisë së Shtetit.Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi inkurajoi efektivët e...

A do arrestohet “peshku” i madh? Kraja: Jemi drejt fundit! Krimi kërcënoi gjyqtaren

https://youtu.be/e_apj4QJSukKreu i SPAK-ut, Arben Kraja i pyetur nëse deri në fund të mandatit të tij që mbaron në dhjetor do të ketë ndonjë “peshk”...

Furnizonin Tiranën me drogë, arrestohen 4 të rinj

Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona pasi shpërndanin lëndë narkotike. Gjithashtu janë proceduar penalisht edhe 3 persona të tjerë për moskallëzim krimi.S.K...

Progres-raporti, Tabaku: BE kundër pasaportave të arta për Shqipërinë

Deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku ka thënë se në proges-raportin e Këshillit Europian për Shqipërinë nuk ka asnjë gjë të re, ai është...

Raporti i KE, Varhelyi: Shqipëria ka bërë progres në luftën ndaj krimit

Komisionari për Zgjerimin, Oliver Varhelyi, ka prezantuar sot progres-raportin për Shqipërinë përgjatë vitin 2022. Ai tha se Shqipëria ka bërë progres dhe ka dhënë...

“Rama e ka bërë Shqipërinë dele të zezë të krimit”, Braimllari: Europa, katër shpulla qeverisë

Sekretari organizativ i Partisë së Lirisë Endrit Braimllari me anë të një statusi në facebook ka thënë se Shqipëria nuk është ende gati për...

Kush janë pesë trafikantët më të mëdhenj të drogës

Raffaele ImperialeRaffaele Imperiale është një trafikant italian droge dhe bos i organizatës kriminale napolitane Camorra. Imperiale lindi në Napoli më 24 tetor 1974. Historia...

Kush i do në varr dhe ku po fshihen tre “bosët” e shumëkërkuar në Shqipëri?

Në gjashtë muajt e fundit kryefjalë e kronikës së zezë në Shqipëri kanë qenë tre emra të bujshëm të cilët vijojnë që të jenë...

SPAK vendos shënjestrën e re! “Dridhen” kriminelët

Drejtuesi i SPAK, Arben Kraja gjatë një aktiviteti në Belgjikë zhvilloi takime me drejtues të prokurorive të disa vendeve në kuadër të vendosjes së...

Latest news

/5pyetjet.al