-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Meriton Mjekiqi

Nis puna për finalen e Big Brother, Ledioni: Do të jetë e jashtëzakonshme

Për një javë do të jetë finalja e madhe e "Big Brother Vip 3" ku mesa duket do jetë një super eveniment. Kjo u bë...

‘Kam takuar vjehrrin’, Ilnisa tregon emocionet

Ilnisa, e ftuar në emisionin “Mos i bjer me top” në Top Channel me moderatorin Ronaldo Sharka, rrëfeu për herë të parë përvojën dhe...

Don Xhoni ka një surprizë për Meritonin dhe Romeon

Një postim i Don Xhonit nëm Instastory i ka bërë kureshtarë që të gjithë. Reperi ka postar një video të Romeos dhe Meritonit në...

‘Unë të fik derën’ nuk ndalet Egla, përplaset me Meritonin

Pak minuta para spektaklit të së shtunës dyshja Egla dhe Meriton vazhdojnë ende debatet me njëri tjetrin. Teksa qëndronin në oborr Egla ka ofenduar...

‘Javën tjetër do të plasi keq’, çfarë po përgatit Meritoni

Siç duket banorët e ‘BBV3’ i kanë kapur “ethet” e finales, e cila mesa duket pak nga pak po afrohet. Teksa qëndronte me Romeon dhe...

Meritoni shprehet për Heidin: Del ajo, i kam thënë ti s’ke IQ

Teksa po qëndronin në oborrin e shtëpisë së Big Brother, Meritoni ka folur në lidhje me Heidin. Ai është shprehur se mendon se Heidi del...

Takimi romantik me Meritonin, Ilnisa rrëfen ndjesitë

Mbrëmjen e djeshme Ilnisa u bë pjesë e shtëpisë për të surprizuar Meritonin, partnerin e saj me të cilin krijoi një romancë brenda ambienteve...

Ilnisa tregon momentin pas daljes: M’u ndal bota!

Ish-banorja e Big Brother Vip Ilnisa Agolli ka treguar për publikun sesi vajza e saj e ka pritur marrëdhënien me Meriton Mjeqkiqin. Në një intervistë...

‘Dua të kem edhe një bebush me të’, Meritoni tregon planet me Ilnisën

Gjatë një bisede me Erjolën pas spektaklit Meritoni ka bërë një deklaratë të fortë. Ai ka folur për planet për të krijuar familje me të...

Fansat shpërthejnë ndaj produksionit: Ktheni Ilnisën!

Fansat mesa duket kanë kryqëzuar produksionin e Big Brother duke e akuzuar se kanë bërë një veprim shumë të gabuar duke e larguar Ilnisa...

Latest news

/5pyetjet.al