-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Plas sherri mes banorëve, Juli largohet nga loja

Kryesoret

Një zarf i bardhë ka mbërritur ditën e sotme në shtëpinë e spektaklit televiziv “BBVA3”, ku shkruhej se finalistët duhet të ulen përballë njëri-tjetrit dhe të thonë 5 arsye për secilin, se pse nuk duhet ta fitojnë çmimin e madh .

Teksa Egla po i thoshte arsyet Meritonit, Juli ka shprehur se nuk do të marr pjesë në lojë derisa të kryhet seriozisht dhe jo me tallje.

Një pjesë nga debati:

Egla: Mund të vazhdoj arsyet e mia Meriton, të lutem.

Juli: Nuk mund të vazhdosh o njeri.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit