-sidi education-spot_img
30.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Vajza i tregoi mësueses: Babai më përdhunoi! I ati: Nuk është e vërtetë

Kryesoret

Zbardhen detaje të reja nga arrestimi i babait në Kavajë pas denoncimit të vajzës se e ka përdhunuar për katër vite. Gjithçka ka nisur nga shkolla.

Vajza 15-vjeçe fillimisht versionin e saj ia tregoi mësueses kujdestare, e cila e adresoi tek psikologia që më pas njoftoi policinë.

48-vjeçari i arrestuar, pra babai B. Rako ka mohuar akuzën duke e quajtur lajthitje nga vajza ndërsa e bija ka treguar se është kërcënuar që të mos tregonte.

Grupi hetimor ka marrë në pyetje edhe nënën e vajzës dhe fëmijët e tjerë.

E rëndë/ Vajza denoncon të atin për abuzim

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit