-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Pasagjeri pret damarët, avioni bën ulje emergjente në Rinas

Kryesoret

Avioni i linjës Lyon-Stamboll ka bërë ulje të detyruar në aeroportin e Rinasit.

Një afgan ka prerë damarët në avion.

Ai është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Afgani ishte me leje qëndrimin në Francë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit