-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Meritoni ka sot ditëlindjen, ja urimi special që i bëri Ilnisa

Kryesoret

Meriton Mjekiqi ka festuar sot ditëlindjen.

Banori i njohur ka marrë ditën e sotme shumë urime nga banorët, shokët dhe familjarët.

Mes urimeve ishte dhe ai i Ilnisa Agollit, partneres së tij që njohu gjatë “BBV”.

“Gezuar ditelindjen Meritoni im. Je arsyeja e FITORES time”- shkruan Ilnisa në një foto të publikuar në “instastory”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit