-sidi education-spot_img
28.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aksident, tre të plagosur në Dardhës të Korçës

Kryesoret

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin e Dardhës të Korçës.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se një mjet tip “Jeep” ka dalë nga rruga dhe si pasojë dy personat që ndodheshin në të, një burrë dhe një grua, kanë mbetur të plagosur.

Në gjendje më të rëndë shëndetësore dyshohet se është gruaja

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit