-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘Babai është…’/ Dedikimi rrëqethës i polices para se t’i jepte fund jetës

Kryesoret

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që ndodhi sot në Tiranë, ku një efktive policie i ka dhënë fund jetës. Mësohet se efektivja quhet Aldorjana Loshi dhe ishte vetëm 21 vjeçe.

Po ashtu mësohet se në rrjetet sociale ajo shkruante se babai është dashuria e parë e një vajze dhe se do e gjej forcën në dhimbje.

“Babai është dashuria e parë e çdo vajze. Do e gjeje forcën në dhimbje”, shkruante efektivja e Loshi në rrjetet sociale.

Në momentin që kreu aktin, e reja ndodhej vetëm në banesë në zonën e Ali Demit. Ndërkohë që detyrën e saj e ushtronte në komisariatin numër 5 në Kamëz.

Bëhet me dije se pas të shtënave, kanë ndërhyrë zjarrfikësit, të cilët me forcë kanë hapur derën dhe kanë bërë të mundur të futën në skenën e krimit.

Tiranë/ U vetëvra me armën e shërbimit, shoqërohet i dashuri i polices

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit