-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Parashikimi i motit/ Pasditja vijon me vranësira dhe reshje shiu

Kryesoret

Këtë javë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme deri ditën e enjte.

Dita e martë parashikohet të  jetë me kthjellime dhe vranësira në zhvillim.

Në orët e mesditës dhe pasdites përgjatë ultësirës perëndimore dhe zonave malore vranësirat do të shoqërohen me reshje shiu me intensitet të ulët, lokalisht mesatar, në intervale të shkurtra kohore reshje shiu në formën e shtrëngatave.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit