-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Rudina Dembacaj ‘shpërthen’ ndaj produksionit, votova çdo ditë Julin

Kryesoret

Aktorja Rudina Dembacaj ka reaguar në rrjetet sociale me anë të një video në instastory për renditjen që u bë në natën finale të Big Brother Vip Albania 3.

Ashtu sic shumë personazhe të njohur nuk e kanë pritur mirë këtë renditje.

Dembacaj thotë ”Si ka mundësi nuk e di. E ka vendos sovrani, nuk merrem fare me këto unë. Une doja me gjithë shpirt që ta fitonte shoku im Jul Deda. Kam votuar çdo ditë dhe nuk ishte në dorën timë mi motrani dhe nuk e di fare si ka mundësi. Nuk ja di mendjen popullit as nuk kam mik produksionin. This is Albania”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit