-sidi education-spot_img
35.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

U kapën me kokainë në Portin e Durrësit, gjykata lë në burg 2 kushërinjtë

Kryesoret

Gjykata e Durrësit ka lënë në burg Arjan Doçin dhe Mentor Çunin shoferin dhe pronarin e furgonit të linjës Shqipëri-Angli ku ditën e shtunë u kap kokainë në Portin e Durrësit.

Shërbimet e Policisë Kufitare në Portin e Durrësit , më 25 maj kontrolluan automjetin furgon që drejtohej nga Arjan Doçi.

Nga ky kontroll policia gjeti të fshehur në pjesën e poshtme të sediljes 7 pako të mbështjella me natriban.

t Mentor Çuni, 39 vjeç, është pronar i furgonit “Bledi Trans” brenda të cilit u gjetën të fshehura pakot me kanabis. Ndërsa, shoferi ishte djali i tezes së tij, Arjan Doçi.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit