-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#durres

Rrëmbimi i 3-vjeçarit, sqaron xhaxhai: Gjyshja e ka marrë sepse e do…

Disa ditë më parë nëna denoncoi zhdukjen e djalit të saj 3 vjeçar dhe për këtë bëri përgjegjës dy prindërit e bashkëshortit i cili...

EMRAT/ Prodhonin dhe shisnin lëndë narkotike, në pranga 2 të kërkuarit

Mësohet se janë vënë në pranga shtetasit Daniel Kaceli dhe Armando Çalleku,  të cilët dyshohet se ishin të përfshirë në shitje dhe prodhim kanabisi. Njoftimi...

Tentoi të vidhte exchange-n, në pranga 30-vjeçari

Policia ka arrestuar 30-vjeçarin, Erindi Lubishta, i cili dyshohet se tentoi të grabisë dje një pikë këmbimi valutor në Durrës. Në momentin e arrestimit, i...

I maskuar dhe me armë dalin pamjet e hajdutit në ambientet e exchange-it

Nj tentativë grabitjeje ka ndodhur sot në qytetin e Durrësit në një exchange në lagjen lagjen numër 1 në shëtitoren Taulantia në Durrës. Punonjësit e...

Një person i armatosur tenton të grabisë pikën e këmbimi valutor në Durrës

Një person i armatosur ka tentuar që të grabisë një pikë këmbimi valutor në lagjen numër 1 në shëtitoren Taulantia në Durrës. Por, punonjësit e...

Po punonte në fabrikën e tullave në Durrës, ndërron jetë 40-vjeçari

Një 40-vjeçar ka humbur jetën gjatë punës në një fabrikë në tullash në Durrës. "Specialistë për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Shijak referuan...

U denoncua dje i vjedhur në Durrës, ‘Range Roveri’ gjendet në Thumanë

Një ditë më parë u denoncua i vjedhur një automjet luksoz i cili ishte parkuar afër portit të Durrësit. Policia e ka gjetur automjetin e...

Aksident në Durrës, raportohet për një të plagosur

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotme në Durrës. Dy makina janë përplasur pas një manovre të gabuar në rrugën e unazës. Drejtuesi i automjetit tip...

‘Foleja’ e prostitucionit në Durrës, arrestohet 39-vjeçari

Është vendosur në prangat e policisë 39-vjeçari Ismet Zoto. Ai është impliksuar në një rast prostitucioni të goditur nga policia në 6 mars të vitit...

Tragjike! E përplasi ‘golfi’, ndërron jetë 20-vjeçari në Durrës

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës ku për pasojë ka vdekur një 20-vjeçar. Aksidenti ka ndodhur në lagjen "Mirdita" ku drejtuesi i mjetit...

Latest news

/5pyetjet.al