-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘Na mori të keqen’, ja si është gjendja shëndetësore e Eglës

Kryesoret

Në nisje të “Post Big Brother” mbrëmjen e djeshme, aktorja Egla Ceno pësoi një incident i cili u bë me dije nga moderatori Ledion Liço.

Pasi Ledioni tregoi incidentin, fituesja e “BBV3” Egla Ceno u shpreh se pas spektaklit do të shkonte për vizitë.

Sakaq nëpërmjet një postimi në rrjete sociale ajo ka bërë me dije se si është gjendja e saj shëndetësore.

Duke rikuperuar kërbishten nga rënia në studion e “BBV3”. Na mori të keqen dhe syri i keq!”– shkruan Egla.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit