-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Finalja e Champions League, Rama në stadium afër legjendës Rudi Voller

Kryesoret

Kryeministri ndodhet në stadimunin “Wembley” në Londër teksa luhet ndeshja mes Dortmund dhe Real Madrid.

Rama është fotografuar në stadium së bashku me bashkëshorten, Lindën, teksa janë fokusuar nga regjia ndërkombëtare.

Krah tyre edhe legjenda gjermane Rudi Voller, që mban rolin e drejtorit teknik në kombëtaren e Gjermanisë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit