-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘Vendi i preferuar në krahët e tij’, Diola dhe partneri sërish pushime së bashku

Kryesoret

Diola Dosti dhe partneri i saj Erolld Belegu kanë shkuar sërish me psuhime.

Së fundmi pas udhëtimit në Bali, këtë herë çifti ka zgjedhur si destinacion për të pushuar, Maldivet, ku dhe fotot krah njëri-tjetrit nuk kanë munguar.

“Vendi im i preferuar? Në krahët e tij”, shkruan Diola në foton e publikuar në Insta Story.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit