-sidi education-spot_img
35.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Finalja e Champions League, publikohen formacionet zyrtare

Kryesoret

Janë publikuar formacionet zyrtare të finales që do të luhet sot në orën 21:00 në Londër mes Borussia Dortmund dhe Real Madrid.
Formacionet zyrtare:

DORTMUND (4-2-3-1): Kobel; Ryerson, Hummels, Schlotterbeck, Maatsen; Can, Sabitzer; Sancho, Brandt, Adeyemi; Füllkrug.

REAL MADRID (4-3-3): Courtois; Carvajal, Rüdiger, Nacho, Mendy; Camavinga, Kroos, Valverde; Bellingham, Vinicius, Rodrygo.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit