-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Vlorë, mbolli serën me kanabis, shpallet në kërkim 30-vjeçari

Kryesoret

Ditën e sotme në fshatin Hadëraj Selenicë u gjetën të kultivuara rreth 334 bimë kanabis.

Blutë kanë identifikuar 30-vjeçarin me iniciale A.C., për kultivimin e këtyre bimëve dhe po punon për kapjen e tij. Gjithashtu edhe për dokumentimin e plotë të kësaj veprimtarie kriminale.

Ndërkohë materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Vlorë, për veprime të mëtejshme.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit