-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

vlore

Pak metra larg festës! Digjet servisi në Vlorë, merr flakë shtëpia

Paraditen e sotme pak metra larg sheshit të flamurit në Vlorë ku u mbajt ceremonia e ngritjes së flamurit është përfshirë nga flakët një...

Berisha: U betova përpara varrit të Ismail Qemalit, do ta “paketoj” Ramën

Vetëm 16 minuta pasi u largua Edi Rama, në sheshin e Flamurit në Vlorë për të vendosur kurora me lule ishte ish-kryeministri Sali Berisha. Ai...

111 vite Pavarësi! Ngrihet flamuri në Vlorë

Shqipëria shënon sot 111 vjetorin e Pavarësisë, një nga ngjarjet më të rëndësishme të kombit që përkujtohet çdo vit me krenari e patriotizëm nga...

Rama në Vlorë: Këtu do të hapim “ofiçinë” për avionët dhe kontrollorët

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme ndodhet në Vlorë ku ka mbledhur asamblenë në pritje të datës 28 për të nisur festimet në Sheshin...

Burri gjendet i vdekur në mes të rrugës në Vlorë

Një i moshuar është gjetur paraditen e sotme i vdekur në Vlorë. Policia bën me dije se rreth orës 11:30, në lagjen Kushtrim është...

Vlorë, ju gjetën 500 doza kanabis, në shtëpi mbante armën

Një 52-vjeçar është vendosur në pranga ditën e sotme në Vlorë. Sipas asaj që raporton policia, Sokol Halili është arrestuar pasi mbi të bie akuza...

Armë dhe municion luftarak të fshehur në stan, në kërkim 35-vjeçari

Një 35-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia e Vlorës pasi kanë gjetur një armë zjarri pistoletë dhe një krehër me municion luftarak, në...

VIDEO-Kokën mbuluar, arrestohet hajduti me 40 mijë Euro dhe 10 mijë Dollarë fals

Vodhën një shumë parash në një banesë, në qytetin e Vlorës, identifikohet, kapet dhe vihet në pranga njëri prej autorëve të dyshuar, ndërsa po...

Merr flakë furgoni i ujit në Vlorë

Një furgon është përfshirë nga flakët gjatë natës në Vlorë. Furgoni i djegur është në pronësi të një firme uji. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Po rregullonte një pajisje! 57-vjeçari bie nga lartësia në Vlorë

Mesditën e sotme rreth orës 13:40, në lagjen “Partizani” në Vlorë, I. Gj. 57 vjeç, dyshohet se duke montuar një pajisje në një subjekt...

Latest news

/5pyetjet.al