-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aksident i rëndë, makina përplas motorrin, në gjendje të rëndë 21-vjeçari

Kryesoret

NJë aksident ka ndodhur sot në Sukth ku një makinë ka përplasur një motorr që drejtohej nga një 21-vjeçar.
Njoftimi i policisë:

Rreth orës 20:25, në fshatin Kullë, Sukth, automjeti me drejtues shtetasin B. H., 48 vjeç, është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin M. H., 21 vjeç, i cili është transportuar për ndihmë mjekësore në Spitalin e Traumës në Tiranë.
Drejtuesi i automjetit shtetasi B. H, është shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit