-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Këmbimi valutor, ja sa blihen e shiten euro dhe dollari

Kryesoret

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do blihet me 92 lekë dhe do shitet me 92.8 lekë.

Ndërkohë monedha evropiane euro do blihet me 100 lekë dhe do shitet me 100.8 lekë.

Franga zvicerane sot në tregun shqiptar do blihet me 101.5 lekë dhe do shitet me 102.4 lekë.

Ndërsa paundi britanik do blihet me 117 lekë dhe do shitet me 118 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit