-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

dollar

Kursi i këmbimit/ Luhaten sërish monedhat e huaja

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar do blihet me 93.2 lekë dhe do shitet me 94.1 lekë. Euro do blihet me 100.3 lekë...

Valuta/ Ja me sa këmbehen sot monedhat e huaja

Sot, më 23 janar 2024, dollari amerikan blihet me 94.8 lekë dhe shitet me 95.7 lekë. Paundi britanik blihet me 120.4 lekë dhe shitet me 121.5 lekë. Dollari kanadez sot në...

KËMBIMI VALUTOR, euro vend numëro, ja me sa shiten monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar një dollar amerikan blihet me 99. 5 lekë dhe shitet me 100.5 lekë. Ndërkohë monedha evropiane euro blihet me...

Ç’po ndodh me këmbimin valutor? Bie dollari, po Euro?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 100.3 lekë dhe do shitet me 101.3 lekë. Euro sot në tregun shqiptar të...

Këmbimi valutor: Ç’po ndodh sot me monedhat e huaja?

Sot, më 27 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 100.9 lekë dhe shitet me 102.3 lekë. Monedha evropiane Euro blihet me 106.4 lekë dhe shitet...

Këmbimi valutor: Ç’po ndodh sot me monedhat e huaja?

Sot, më 26 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.8 lekë dhe shitet me 100.8 lekë. Monedha evropiane Euro blihet me 105.9 lekë dhe shitet...

Këmbimi valutor: Me sa po blihen e shiten monedhat e huaja sot

Sot, më 25 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.3 lekë dhe shitet me 100.2 lekë. Monedha evropiane Euro blihet me 105.4 lekë dhe shitet...

Këmbimi valutor: Dollari rritet, Euro statike

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 99.5 lekë dhe do shitet me 100.4 lekë. Monedha evropiane euro do...

KËMBIMI VALUTOR, me sa shiten dhe blihen monedhat?

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 99 lekë dhe do shitet me 100 lekë. Euro do blihet me...

KËMBIMI VALUTOR, euro sërish në rënie, ja me sa shiten dhe blihen monedhat

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 99.2 lekë dhe do shitet me 100.3 lekë. Euro do blihet me...

Latest news

/5pyetjet.al