-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ra në kontakt me rrymën elektrike teksa peshkonte, humb jetën 30-vjeçari

Kryesoret

Një 30-vjeçar ka humbur jetën mesditën e sotme pasi teksa po po peshkonte me gjenerator ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në Bulqizë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit