-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Rozës i ‘bie’ të fikët në emision? Moderatorja flet hapur

Kryesoret

Roza Lati, ish banorja e Big Brother VIP3, ishte e ftuar në një emision televiziv, ku foli për rrugëtimin e saj brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, por jo vetëm.

Mes të tjerësh, Roza Lati u pyet nga moderatori Ronaldo Sharka nëse e ka zbuluar arsyen pse Romeo e kishte hequr nga Instagrami para se ata të futeshin në Big Brother..

I kam thënë më keq hequr se ke pasur të dashurën xheloze, por jemi bërë sërish ‘friends’ në Instagram”-ishte përgjigja e Rozës.

Gjatë një loje të zhvilluar në emision, Roza do jepte reagimin e saj për secilin banor të Big Brother, por kur u shfaq fotoja e Eglës, reagimi i saj ishte epik. Ajo u shtri në dysheme dhe reagimi i saj i tha të gjitha.

Dy banoret kanë pasur përplasje të vazhdueshme me njëra tjetrën brenda shtëpisë, dhe mesa duket nuk ka pajtim as jashtë lojës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit