-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tragjike/ Po lyente banesën, bie 60-vjeçari dhe ndërron jetë

Kryesoret

Një rast i rëndë ka ndodhur në Kombinat ku është rrëzuar A. P., 60 vjeç, i cili si pasojë e dëmtimeve të marra, ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Më datë 02.06.2024, në Kombinat, në rrugën “Besim Alla”, duke punuar (lyer) në banesën e tij, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar shtetasi A. P., 60 vjeç, i cili si pasojë e dëmtimeve të marra, ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit