-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Djali i Belerit: Babi del nga burgu në shtator

Kryesoret

Mediat greke vazhdojnë që t’i japin hapësirë çështjes Beleri. Djali i kryetarit të zgjedhur të bashkisë Himarë, Petro ka deklaruar se babai i tij në shtator do të dalë nga burgu edhe pse, siç tha ai “nuk kemi asnjë shpresë në Shqipëri”.

“Babai im do të shpallet i pafajshëm solemnisht”, është shprehur Petro Beleri. Lidhur me zgjedhjet e evropiane, djali i Fredi Belerit tha se “ka shumë shpresë dhe se kjo është një mundësi e mirë për të mbrojtur demokracinë dhe të drejtat e tij”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit