-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

5 ditë në intubim! Lutje dhe shpresë për avokatin, autorët në kërkim

Kryesoret

Avokati Sokol Mëngjesi vijon që të jetë në gjendje të rëndë për jetën për shkak të goditjeve që mori pak ditë më parë nga katër persona.

Ai ndodhet në intubim në spitalin e Traumës në monitorimin e mjekëve.

Të arrestuar deri tani janë Dritan Nano, i akuzuar si organizator i dhunës dhe njëri nga agresorët, Dorian Aliaj kurse tre të tjerët janë në kërkim.

Policia ka vënë 20 mijë euro shpërblim për ato që japin informacion të vlefshëm që ndihmon në kapjen e tyre.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit