-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Muça akuzon Salianjin: Jeni brumi që ka gatuar Rai! Deputeti: S’ka lidhje

Kryesoret

Gazetari Flogert Muça i ftuar bë emisionin 5 pyetjet nga Babaramo akuzoi Rithemelimin se ka gatuar ‘brumin’ për emisionin Report në RAI 3, i cili ka publikuar 2 episode për Shqipërinë. Deputeti demokrat Ervin Salianji hodhi poshtë akuzat.

Flogert Muça: Që jeni ju i gjithë brumi që ka gatuar RAI.

Ervin Salianji: S’ka lidhje

Flogert Muça: E ke te Syri, jep intervista vetëm atje.

Ervin Salianji: Ca t’iu them unë, vetëm ai merr. Vetëm ai krijon hapësire.

Flogert Muça: Ti e di që unë e di që ti e di.

Ervin Salianji: Hajde ta themi edhe këtë, e vetmja media që krijon hapësirë. Hajde ti shkruajmë

Flogert Muça: Ca turpi është ta kesh ndihmuar, këtë kompleksin se di

Ervin Salianji: Këtu mediat janë të kapura.

Flogert Muça: Janë të kapura dhe ti vjen këtu, kudo dhe thua gjithçka.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit