-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Jul Deda tregon se ku do e shohim këtë radhë

Kryesoret

Ditën e sotme Jul Deda ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” me Erjona Rusin për të folur rreth eksperiencës së tij në “BBV3” dhe jetën tani pas daljes.

Ku do të shohim?
Juli: Herën e kaluar kur isha i ftuar para disa kohësh të lash të kuptoje që do vija në Top dhe tani nuk të them asgjë. Një javë kam që kam dal dhe vera është përpara, kam disa alternative po asgjë konkrete dua diçka të favorshme ekonomikisht po edhe në përmbajtje dua të bëj diçka ndryshe dhe diçka timen

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit