-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

35-vjeçari shqiptar gjendet i pajetë në një kanal vaditës në Greqi

Kryesoret

Një 35-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë në një kanal vaditës në Greqi.

Vendi ku i ndjeri u gjet është një zonë rurale mes Diavatos dhe Kouloura të Imathia.
Trupi i tij u gjet këtë pasdite.

Policia po kryen hetimet paraprake për rrethanat në të cilat ndodhi ngjarja tragjike.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit