-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Heidi refuzon kërkesën e Manushit, ku do e shohim?

Kryesoret

Gjatë qëndrimit të saj në Big Brother Vip, në javën e fundit të spektaklit, Heidi mori një ofertë nga Edi Manushi për t’u bërë pjesë e Procesit Sportiv. Bëhet fjalë për një ofertë lidhur me programin që do të nisë këtë muaj në Top Channel dedikuar kampionatit europian të futbollit.

Mesa duket, bukuroshja nuk është bindur se është koha për të dalë në ekran si moderatore tashmë, duke qenë se kjo është një eksperiencë e re për të.

Një ditë më parë Heidi tha se do të marrë kohë për veten, që të pushojë gjatë verës dhe të mbyllë punët që ka lënë pezull në Itali.

Megjithatë ajo e la të hapur mundësinë për një ofertë të re si moderatore, në sezonin e ri televiziv.

Tashmë do të presim, ku do ta shohim Heidin në emisionet e reja.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit