-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tragjike në Greqi/ Daja tenton të përdhunojë mbesën dhe më pas e vret

Kryesoret

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një vajzë 11-vjeçare është gjetur e pajetë mesditën e sotme në një fushë në zonën e Kataraçit në Ilia.

Vogëlushja fatkeqe, e zhdukur prej ditës së djeshme në zonën e Myrtisë, kishte plagë të dukshme nga një kaçavidë.

Pas disa hetimesh policia arrestoi një 37-vjeçar i cili ishte daja i saj.

Sipas informacioneve, autori mësohet se ka pranuar aktin e tij pa thënë asgjë për motivin e tij. Siç u konstatua, 37-vjeçari ishte akuzuar në vitin 2017 për përdhunim të një të miture dhe ishte vënë para drejtësisë.

Ekzaminuesi mjekësor do të kryejë një autopsi për të përcaktuar nëse ka pasur abuzim seksual dhe përdhunim.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit