-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

U qëllua dje me armë në Shkodër, flet 30-vjeçari: Nuk kam asnjë konflikt

Kryesoret

Mbrëmjen e djeshme në Shkodër u plagos në Shkodër Ndue Preka nga një person i paidentifikuar.

Ai u qëllua me pistoletë 3-4 herë por u plagos nga një plumb në këmbë.
Kjo ngjarje ka ndodhur në lagjen “Mark Lula” i cili përfundoi në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

“Unë nuk e di kush më qëlloi. Ka qenë errësirë nuk kam mundur ta njoh autorin, më ka qëlluar dhe është larguar me shpejtësi. Nuk kam konflikte me askënd, ndaj nuk kam dyshime se kush mund të jetë personi që më qëlloi” deklaroi 30-vjeçari.

Policia po punon për identifikimin e autorit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit