-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Arrestohet në prag të turneut këngëtari me famë botërore

Kryesoret

Këngëtari i njohur Justin Timberlake është arrestuar këtë të martë në në Long Island të Nju Jorkut.

Ylli i popit përballet me akuza për ngarjen e makinës nën efektin e substancave dhe pritet të dalë në gjyq të martën në mëngjes.

Rrethanat rreth arrestimit të Timberlake nuk bëhen me dije.

43-vjeçari pritet të nisë një turne botëror për të promovuar albumin e tij të gjashtë “Everything I think It Was” në qershor.

Ai ka qenë anëtar i grupit NSYNC dhe është një nga artistët muzikorë më popullorë në botë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit