-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#arrestim

Aksidentoi për vdekje 17-vjeçarin, arrestohet autori

Policia ka arrestuar Andi Kullajn, 39-vjeçari i cili ka shkaktuar aksidentin me vdekje të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Fushë-Krujë. Kullaj drejtonte automjetin Hyundai dhe...

EMRAT/ Të shpallur në kërkim prej kohësh, arrestohen 3 persona

Në kuadër të megaoperacionit “Sundimi i Ligjit”, policia e Krujës ka kapur dhe vënë  në pranga tre të shtetas të shpallur në kërkim, për...

U arrestua dje nga serbët, lirohet zv/drejtori i policisë së Kosovës

Zëvendësdrejtorit i Policisë së Kosovës, Dejan Jankoviç, është liruar nga autoritetet serbe. Ai u ndalua në 17 prill në pikëkalimin kufitar të Jarinjës – që...

Arrestohen në Zvicër Soni Malaj, dhe 2 këngëtarët e tjerë, ja arsyeja

Ditëve të fundit nëpër media ka nisur të qarkullojnë lajme se reperi i njohur, Don Phenom është arrestuar të premten e kaluar në Zvicër. Por...

Arrestohet në Zvicër reperi i njohur shqiptar? Ja si qëndron çështja

Ditëve të fundit nëpër media ka nisur të qarkullojnë lajme se repoeri i njohur, Don Phenom është arrestuar të premten e kaluar në Zvicër. Sipas...

EMRI/ Në kërkim prej kohësh, arrestohet 28-vjeçari në Elbasan

Një 28-vjeçar në Elbasan është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim sepse i ishte dhënë dënimi më parë për 1 vit e 4 muaj...

EMRI/ Arrestohet polici kufitar në Portin e Durrësit, ja arsyeja

Është arrestuar një punonjës i Policisë Kufitare në Portin e Durrësit. Agjencia e Mbikëqyrjes Policore në bashkëpunim me Prokurorinë e Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës ka...

EMRI/ Falsifikoi dokumentet, i dënuar me 2 vite burg më parë, arrestohet 50-vjeçari

Policia ka arrestuar në Rinas një 50-vjeçar nga Dibra i cili ishte dënuar më parë me 2 vite burg. I arrestuari Sefer Agai akuzohet për...

Vidhte bizhuteri luksoze në Francë, në pranga hajduti shqiptar

Një shtetas shqiptar ka vjedhur në Francë bizhuteri Cartier, por është arrestuar nga policia pasi ka lënë gjurmët e gishtërinjve, të cilat janë zbuluar...

Policia ruse arreston gazetaren që filmoi për herë të fundit Alexey Navalnyn

Gazetarja që filmoi videon e fundit të politikanit të opozitës rus Alexei Navalny para se të vdiste, Antonina Favorskaya, është arrestuar nga autoritetet. Favorskaya mbuloi gjyqet e...

Latest news

/5pyetjet.al